ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

میزبانی ابری


در هاست ابری شما می توانید بصورت کاملا رایگان و خودکار یک وب سایت داینامیک برای خود بسازید. همچنین برخلاف یک هاست اشتراکی وب سایت های پر بازدید نیز بسادگی می توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از سخت افزار که نیاز دارید هزینه می پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های غیر موجه در ابتدای فعالیت وب سایت خود نخواهید داشت.
 

Frequently-asked-questions

خدمات هاست ابری یا همان کلاد هاستینگ ( Cloud Hosting ) هنوز در خارج از ایران هم کاملا عمومی نشده است و تعداد محدودی از شرکت ها هستند که توانسته اند در این زمینه بصورت عملی خدماتی را ارائه نمایند و در بیشتر موارد محصول نهایی برای استفاده کاربران مهیا نشده است و تازه بودن این خدمات احتمالا سوالات بسیاری را برای مخاطبین بوجود خواهد آورد، و اگر چه تلاش شده است تا با ارائه خدمات هاست رایگان ، امکان بهره مندی این خدمات بدون پرداخت هزینه برای کاربران ایرانی فراهم گردد ، اما همچنان سوالاتی در ذهن مدیران وب سایت ها باقی می ماند که بدینوسیله به کمک بخش سوالات متداول به عمومی ترین آنها پاسخ داده می شود، و اگر با وجود این با مسئله ای روبرو هستید که پاسخ لازم را دریافت ننموده اید، کافی است این مورد را با کارشناسان فروش در میان بگذارید تا در سریعترین زمان به آن رسیدگی نمایند.

 

سوال : وقتی به پنل کاربری لاگین می کنیم در بالا دو لینک ابر سرور و میزبانی ابری هست . فرق آنها چیست؟
پاسخ : میزبانی ابری مشابه با هاست اشتراکی است که شما یک اکانت هاست برای میزبانی دامنه خود تهیه می کنید و سرور ابری مشابه با سرور اختصاصی و سرور مجازی است که اطلاعات دسترسی به یک سرور با سیستم عامل مستقل در اختیار شما قرار می گیرد.

 

سوال : در بخش مدیریت دامنه ها فقط دامنه هایی که توسط شما ثبت شده باشند نمایش داده می شوند، آیا می شود که دامنه خودمون رو به اونجا انتقال بدیم یا خیر ؟
پاسخ : مدیریت دامنه همواره توسط شرکتی که دامنه را ثبت کرده صورت می پذیرد، لذا اگر دامنه شما توسط شرکت دیگری ثبت شده باشد قابل مدیریت در این بخش نیست مگر آنکه دامنه خود را به پنل دامنه های پارس پک انتقال دهید که هزینه انتقال دامنه برابر با هزینه ثبت و البته تمدید دوره آن می باشد.

 

سوال : نسخه پشتیبان هر روزه ، آیا از فضای کاربر کم می کند یا هاست کاربر هر چه قدر باشد این میزان از وی کسر نمی شود و جای دیگری رایگان نگهداری می شود ؟
پاسخ : نسخه های پشتیبان در فضایی مستقل از فضای کاربر ذخیره و همچنان تا یک هفته حفظ می شوند و نسخه هایی که جداگانه توسط کاربر تهیه می شوند نیز تا بازه یک هفته ای نگهداری خواهند شد. البته امکان انتقال نسخه های پشتیبان به فضای Google Drive و همچنین ارائه لینک دانلود جهت انتقال به سیستم شخصی نیز فراهم است.

 

سوال : آیا با استفاده از ابزار تغییر محل سایت ؛ کل سایت خودکار به سرور جدید منتقل می شود یا خیر ؟
پاسخ : بله، کل اطلاعات بدون نیاز به دخالت کاربر و بصورت خودکار انتقال می یابد.

 

سوال : منظور از بازدید ناموفق در نمودار مصرف چیست ؟
پاسخ : بازدید ناموفق تعداد بازدیدی است که با اتمام تعداد بازدید مجاز برای هر سایت، رخ می دهد و کاربر برای جلوگیری از آن می تواند بسادگی به کمک ابزار ارتقا سخت افزار بیشتری را درگیر نماید. همچنین تعداد بازدید در لحظه تنها محدود به تعداد درخواست هایی است که در "یک لحظه" برای اجرای فایل " php " به سرور ارسال می گردد و به هیچ وجه به معنای تعداد بازدیدکننده آنلاین وب سایت نمی باشد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.