ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

هایبرید سرور


سرور اختصاصی قدیمی ترین نوع استفاده از سرور محسوب می گردد و عموما مدیران سرور ها برای عبور از فشارها در پیک بازدید ، ملزم به تهیه چند برابری سخت افزار مورد نیاز هستند. اما پارس پک با معرفی هایبرید سرور به عنوان نسل جدید سرور های اختصاصی به شما این امکان را می دهد که تنها برای سخت افزاری که نیاز دارید هزینه نمائید و در کنارآن می توانید از پنل و ابزارهای قدرتمند آن نیز استفاده فرمائید.
 
SSD HARD DRIVE
باز هم سرعت بیشتر!
ParsPack Quality Network
شبکه پایدار و بی نظیر

hybrid

پس از ارائه خدمات ابر سرور پارس پک ( Cloud Server )، خدمات هایبرید سرور ( Hybrid Server )، دومین محصول ابری این شرکت می باشد. در واقع هایبرید سرور نمادی از بلوغ تکنولوژی رایانش ابری پارس پک محسوب می گردد و با استفاده از هایبرید سرور پارس پک ؛ از این پس مدیر سرور نگرانی کمتری برای دست یافتن به برترین کیفیت خدمات سرور خواهد داشت.

هایبرید سرور با حفظ استقلال در نرم افزار از سخت افزار مستقل نیز بهره مند می باشد و با سهولت در امکان ارتقا ، مدیر سرور به هنگام رشد مصرف سرویس خود، بدون نیاز به اعمال تغییرات و تنظیمات در سیستم عامل و اطلاعات سرور می تواند از سخت افزار قدرتمندتری نیز استفاده نماید.

سرورهای هایبریدی دارای امکان VNC ، پورت ریبوت و حداقل 2 هسته پردازشگر می باشند که نمودارهای مصرف CPU ، درگیری با هارد ( IO ) و پهنای باند مصرفی سرویس مدیریت سرور را بسیار ساده می سازد.

همچنین در صورتیکه به کانفیگ یا سخت افزار خاصی نیاز دارید ، کافی است این مهم را با کارشناسان فروش در میان بگذارید.

برخی از کاربران هایبرید سرور های پارس پک
زومیت ؛ اخبار فناوری اطلاعات
پايگاه خبری افکارنيوز
پرتال دانشگاهی کشور
کافه بازار ، نرم افزارهای اندروید
گروه شرکت های طرفه نگار

مزایای هایبرید سرور پارس پک :

* سخت افزار اختصاصی
* پنل قدرتمند ابر سرور پارس پک به همراه دسترسی VNC
* تغییر سیستم عامل بدون صرف زمان 
* ارتقای سخت افزار بدون نیاز به تغییر IP
* آماده سازی در زمانی اندک
* نمودارهای مصرف CPU ، میزان درگیری با هارد و پهنای باند برای مدیریت بهتر سرور

برخی توضیحات در ارتباط با سرورهای هایبرید پارس پک:
- در هایبرید سرور ( هیبرید سرور ) ، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس ( CentOS ، اوبونتو و دبیان ) ارائه می گردد. برای انتخاب سیستم عامل کافی است بر روی پلن مورد انتخاب کلیک نمائید. برای ارائه سیستم عامل های متفرقه لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

- بعد از انتخاب یک پلن، امکان ارتقا محفوظ خواهد ماند ، با این توضیح که امکان تغییر در حجم هارد و کاهش آن با فرض حفظ اطلاعات میسر نخواهد بود. لذا پس از ارتقا کاربر می بایست از همان حجم قبلی استفاده نماید و یا سفارش جدیدی را تنظیم نماید.

- عدد عنوان شده به عنوان سرعت پردازشگر ( 3.2GHz ) ، حداقل سرعت هر هسته پردازشگر های مورد استفاده می باشد و با توجه به تنوع سخت افزار های بکار رفته، در عموم موارد سرعت پردازشگر بالاتر از این میزان می باشد. البته گفتنی است که اهمیت موضوع سرور هایبرید در تعداد پردازشگر بوده که بصورت اختصاصی به سرویس کاربر تعلق می یابد و موارد تفاوت در سرعت پردازشگر در مقیاسی کوچک و قابل چشم پوشی خواهد بود. در هر صورت سرویس گیرنده قبل از خرید، می تواند برای دریافت اطلاعات دقیق در ارتباط با سرعت پردازشگر موارد را از طریق بخش فروش دنبال نماید.

- برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارتقای پهنای باند، لطفا بر روی موقعیت مورد نظر کلیک نمائید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.