ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

هایبرید سرور


سرور اختصاصی قدیمی ترین نوع استفاده از سرور محسوب می گردد و عموما مدیران سرور ها برای عبور از فشارها در پیک بازدید ، ملزم به تهیه چند برابری سخت افزار مورد نیاز هستند. اما پارس پک با معرفی هایبرید سرور به عنوان نسل جدید سرور های اختصاصی به شما این امکان را می دهد که تنها برای سخت افزاری که نیاز دارید هزینه نمائید و در کنارآن می توانید از پنل و ابزارهای قدرتمند آن نیز استفاده فرمائید.
 

macro-server-01.jpg

  پارس پک این بار با معرفی محصولی جدید از خانواده محصولات ابری خود، به آندسته از نیاز های کاربرانی پاسخ می دهد که مدت ها در انتظار مجموعه سخت افزاری ویژه ای برای دریافت بالاترین کیفیت هستند.
امروز دیگر چندان دور از انتظار نیست که یک وب سایت در مدتی کوتاه به یک رسانه محبوب بدل گردد. وب سایتی که می بایست روزانه به هزاران پاسخی که از سراسر ایران و جهان برای مرور آن ارسال می گردد ، بهترین پاسخ را ارائه نماید، در حالیکه به سرعت بر انبوه مخاطبین آن افزوده می شود؛ و یا نرم افزاری که با حجم وسیع مخاطبین خود روبرو است و پس از تجربه کردن انواع روش های میزبانی هنوز به نتیجه دلخواه خود نزدیک نشده است. ماکرو سرور پارس پک ارائه گردیده است تا میزبان وب سایت و یا نرم افزار های پرمصرف شما باشد و در شرایطی که از سخت افزاری قدرتمند استفاده می کنید دیگر نباید نگران انبوه زحمات و مشکلات میزبانی وب سایت های خود باشید. 
 
- در ماکروسرور علاوه بر دسترسی کامل به سیستم عامل و سرور خود می توانید از انبوه ابزار ها و امکانات موجود در پنل ابری برای مدیریت سریعتر و ساده تر سرور خود استفاده فرمائید.
 

برخی توضیحات در ارتباط با ماکرو سرورهای پارس پک:

- اگر به توان پردازشی بالاتری نیاز دارید، کافی است مراتب را با بخش پشتیبانی مطرح فرمائید.

- زمان آماده سازی برای ماکرو سرور ها با توجه به نیازها و تنظیمات سخت افزاری بسیار، بین سه الی هفت روز کاری می باشد. لذا می بایست برنامه ریزی لازم را برای جلوگیری از تداخل برنامه ها پیش بینی فرمائید.

- در ماکرو سرور ، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس 64 بیتی ( CentOS ، اوبونتو و دبیان ) ارائه می گردد. برای استفاده از سایرسیستم عامل ها می بایست در هنگام سفارش گزینه سایر سیستم عامل ها را انتخاب فرمائید.

- برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارتقای پهنای باند، لطفا بر روی پرچم ایران کلیک نمائید.

- ارتقای سخت افزاری در صورت نیاز میسر خواهد بود. کافی است در این ارتباط موارد را از طریق سیستم پشتیبانی پیگیری فرمائید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.