TRUSTED
CERTIFICATE
ALL DEVICES
SUPPORTED
ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

هایبرید سرور


سرور اختصاصی قدیمی ترین نوع استفاده از سرور محسوب می گردد و عموما مدیران سرور ها برای عبور از فشارها در پیک بازدید ، ملزم به تهیه چند برابری سخت افزار مورد نیاز هستند. اما پارس پک با معرفی هایبرید سرور به عنوان نسل جدید سرور های اختصاصی به شما این امکان را می دهد که تنها برای سخت افزاری که نیاز دارید هزینه نمائید و در کنارآن می توانید از پنل و ابزارهای قدرتمند آن نیز استفاده فرمائید.
 

گواهینامه SSL چیست؟

در حالت کلی عمده اطلاعاتی که بین بازدید کنندگان و سرور میزبانی کننده یک وب سایت مبادله می شود بر روی بستر http قرار دارد. این اطلاعات بسادگی توسط هر فردی در میانه این ارتباط قابل شنود و سو استفاده خواهد بود، لذا برای جلوگیری از این مشکل می بایست از ارتباط https برای دسترسی کاربران خود به وب سایت استفاده فرمائید. ارتباط https بصورت رمزنگاری شده بوده و امکان مداخله و سو استفاده بر روی داده های در حال انتقال را محدود می نماید.

برای استفاده از ارتباط https نیاز به گواهینامه معتبر SSL خواهد بود، چرا که در صورت استفاده از گواهینامه غیرمعتبر ، کاربران وب سایت شما در دسترسی به ارتباط https با خطا و اخطار مرورگر یا بروزر ( Browser ) روبرو خواهند شد. گواهینامه های صادر شده توسط پارس پک بر روی کلیه مرورگرهای محبوب از جمله فایرفاکس ( firefox ) ، گوگل کروم ( google chrome ) ، اینترنت اکسپلورر ( internet explorer ) ، اوپرا ( Opera ) بر روی کامپیوتر شخصی ( PC or Desktop computer ) و یا بر روی دستگاه های تلفن همراه ( mobile ) یا تبلت ها ( tablet ) معتبر می باشد و در آدرس بار ( address bar ) مرورگر، وضعیت گواهی به رنگ سبز و بصورت معتبر نمایش داده خواهد شد.

برخی توضیحات در رابطه با گواهینامه معتبر SSL پارس پک :

+ گواهینامه رایگان SSL دارای خدمات پشتیبانی نمی باشد.

+ نصب گواهینامه رایگان SSL در صورت نیاز توسط بخش پشتیبانی با هزینه 20 هزار تومان صورت می پذیرد.

+ گواهینامه های SSL رایگان برای مدت تقریبا 3 ماه معتبر هستند و این دوره قابل تغییر نیست اما امکان صدور مجدد میسر می باشد.

+ حداقل دوره قرارداد برای گواهینامه های SSL غیر رایگان برابر یک سال می باشد.

+ نصب گواهینامه غیر رایگان SSL در صورت نیاز توسط بخش پشتیبانی بصورت رایگان انجام می پذیرد.

+ در صورت تمایل به پوشش تمامی زیر دامنه ها در گواهی SSL بایستی هنگام ثبت سفارش ، گواهی نوع WildCard را انتخاب فرمایید.

+ در هنگام ایجاد کد درخواست CSR ، لازم است Private Key در محل امنی خارج از سرور نیز نگهداری شود.

+ تمامی گواهی های ارائه شده دارای کلید امنیتی 2048 و رمزنگاری 256 بیتی می باشند.

+ صدور گواهی های نوع OV و EV نیازمند ارائه اصل و ترجمه مدارک ثبت شرکت و احراز هویت درخواست دهنده است.

+ زمان صدور گواهی های نوع OV و EV حدود یک هفته پس از ارائه مدارک و تایید آنهاست.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.