ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

پنل ابری


پنل ابری یک جعبه ابزار کامل برای مدیریت سرور است. شما بسادگی می توانید در هر زمان سخت افزار سرور خود را به چند برابر ارتقا داده و تنها برای سخت افزاری که استفاده می کنید، هزینه نمایید. برای آشنایی بیشتر با پنل ابری می توانید بصورت کاملا رایگان یک سرور ابری برای خود بسازید و امکانات موجود در پنل ابری را بررسی نمائید. به یاد داشته باشید که هر روز امکانات جدیدی به پنل ابری پارس پک اضافه می گردد.
 

cloud.jpg

 

شما تنها یک گام تا استفاده از خدمات رایانش ابری فاصله دارید!

پارس پک به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری ( Cloud Computing ) در ایران ، امکان استفاده از این فناوری برتر جهانی را برای عموم مدیران جامعه انفورماتیک کشور فراهم ساخته است. شما به آسانی می توانید ، به کمک ابر سرور پارس پک ( Cloud Server ) نسل جدید دنیای سرور ها و میزبانی وب را تجربه نمائید. بر پایه این فناوری پیشرفته نیازی به پرداخت هزینه برای سخت افزاری که استفاده نمی کنید، نخواهد بود و مدیر سرور می تواند هر میزان از سخت افزار مورد نیاز خود را با سیستم عامل دلخواه، ظرف کمتر از چند دقیقه در اختیار داشته باشد.

پنل ابری یکی از مهترین ویژگی های خدمات ابر سرور می باشد که در سالیان گذشته  برای مدیریت هر چه ساده تر آن، هر روز امکانات جدیدی به این بخش افزوده شده است. برای آشنایی با خدمات ابر سرور نیازی به پرداخت هزینه نیست، شما می توانید با ثبت نام در فرم زیر یک سرور رایگان ابری برای خود بسازید و در طول 24 ساعت با بخش های مختلف آن آشنا شوید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.