ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

ca_resellerlevelDirectAdmin ثابت کرده است که یکی از برترین کنترل پنل های موجود برای استفاده بر روی سرور اختصاصی و یا وی پی اس است، علاوه بر سرعت عمل بسیار بالا و امکانات کامل این کنترل پنل و همچنین نداشتن مشکل با کاربران ایرانی و عدم پیروی از قوانین تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان، باعث شده است تا کاربران ایرانی بسیاری از این کنترل پنل نسبتا ارزان استفاده نمایند.

در این میان تنها برخی کاربران مشکل پسند از مشکلات نسبی فهم محیط کاربری این کنترل پنل ابراز نا رضایتی می کنند که همه آنان نیز بعد از چند روز کار کردن با دایرکت ادمین احساس رضایت می کنند، اما چنانچه کاربری مایل باشد می تواند از قالب های ( Template ) موجود برای بهبود محیط کاربری دایرکت ادمین استفاده کنند.

Capri نام قالبی است که توانسته موفق ترین و زیباترین و در عین حال کارآمد ترین قالب برای DirectAdmin باشد. Capri ثابت کرده که تنها یک قالب ساده نیست بلکه توانسته به امکانات DirectAdmin نیز بیفزاید و یا برخی امکانات آنرا تکمیل نماید.

هزینه لایسنس کاپری به صورت یکبار برای تمام طول عمر می باشد و نیازی به پرداخت هزینه به صورت ماهانه نیست.

چنانچه مایل باشید می توانید این قالب زیبا را همراه با سرویس های شرکت به قیمت 20.000 تومان تهیه نمائید. برای ارتباط با بخش فروش می توانید از این فرم استفاده فرمائید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.