ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

irdomainمتولی ثبت و نگهداری دامنه های ir پژوهشگاه دانش های بنیادی است که تحت عنوان مرکز ثبت دامنه کشوری ایران فعالیت می کنید. زمانیکه می خواهیم دامنه ملی ( cctld ) خود را از طریق پارس پک بر روی سامانه nic.ir ثبت و یا تمدید کنیم، لازم است تا تنظیمات رابط مالی را در سامانه ثبت دامنه ir ایرنیک ( irnic ) اصلاح نمائیم.   برای این کار می بایست در شناسه ی ایرنیک خود تنظیماتی را اعمال نمائید تا اجازه پیگیری موارد مالی و فنی دامنه های شما به پارس پک داده شود. این راهنما دارای دو بخش است که یکی مربوط به ثبت دامنه جدید و دیگری مربوط به تمدید دامنه های موجود در اکانت شما می باشد.

ثبت دامنه جدید ir از طریق پارس پک:

بدین منظور می بایست ابتدا به سایت ایرنیک به آدرس زیر رفته و با اطلاعات کاربری، وارد ناحیه کاربری خود در سایت ایرنیک می شویم.

http://www.nic.ir/

 

001

 

 

002

 

 

 

 

سپس از طریق منوی شناسه و گزینه مدیریت رابط های مجاز را انتخاب و پس از آن از صفحه باز شده، بخشهای رابط فنی و رابط مالی را بر روی خودم و نمایندگان تنظیم نمائید.

003

 

 

 

 

 004

 

 

 

 

 از این پس پارس پک می تواند در صورت درخواست شما، موارد مالی مربوط به دامنه های در حال ثبت شما را پیگیری نماید و می توانید از طریق ناحیه کاربری و پنل میزبانی ابری اقدام به ثبت دامنه نمائید.

 

تمدید دامنه ثبت شده از طریق پارس پک

در صورتی که دامنه ای قبلا ثبت شده است و تمایل دارید از طریق ناحیه کاربری پارس پک موارد مالی آنرا مدیریت نموده و تمدید آن را به انجام رسانید، می بایست تنظیمات زیر را بر روی دامنه صورت داده و شناسه ایرنیک پارس پک را (pa602-irnic) به عنوان شناسه رابط مالی آن تعریف نمائید.

 بدین منظور از طریق منوی دامنه ها و گزینه دامنه های من، لیست دامنه های خود را مشاهده نمائید. سپس از لیست پیش رو دامنه مدنظر خود را انتخاب نموده؛ در نهایت شناسه پارس پک را به عنوان رایط مالی آن دامنه جهت تمدید از طریق پنی میزبای ابری، تعیین می نمائیم.

005

 

 

007

 

 

008

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.